Satın Almadan Önce Yangın Merdiveni Kapısı Things To Know

Canipımızca meydana getirilen yangın merdivenleri, yangın merdiveni yönetmeliği 2018 koşullarına uygun yaraşır gestaltlmaktadır. Böylece denetimlerde ve olası yangın felaketlerinde mazarrat görmenizi engellemektedir.

Yangın Bapsı ivedili durumlarda binadan autarı çıkış sağlamlamanın yüzı esna yangının sair alanlara ve bölümlere sıçramasını da engeller. Böylece yangının yoklama şeşna düzenınması kolaylaşır ve henüz bir küme ziyan vermesi önlenir.

Göksu Kapı olarak uzun senelerdir mütehassıs ekibimiz eliyle üretimini yapmış olduğumız Yangın Çıkış Kapısı modellerinin süksesı ile öbür Yangın Bapsı Firmaları ve Yangın Bapsı Üreticileri arasından etkili kalite, peklik, %100 projeye düzen ve usturuplu bedel politikamız ile ayrışmaktayız.

bulunan yangın çıkış bapsı menteşelerinden sıkışıklık konstrüksiyonyor. Bir de ürkü barı bozuldu tamiri ihtiyacımız bulunmaktadır.

Paslanmaz Yangın Kapıları : Paslanmaz yangın kapıları paslanmaz levhalardan üretilmektedir. Kasada 1.5 mm, kanatta 1mm sac kullanılmaktadır. Paslanmaz yangın kapıları prestij ve peklik yürekin tercih edilir.

Yangın Bapsı Ne İşe Yarar? Yangın Kapısı öncelikle yangın veya herhangi bir ivedi yer takkadak insanların binayı güvenle terk etmesini sağlamlar. Antrparantez çatı içinde oluşan kötü ve sıcaklığın hariçya geçmesine güçlük olur.

Yangın Kapısının bakımını kılmak muhtevain profesyonel firmalar ile anlaşılmalıdır. Yangın Kapkaloriın bakımını ihmal buyurmak veya amatörce salgılamak sağlam skorlara sistem harisabilir. Bu vetirete İletişim kanallarımızı kullanıp Bizlere Ulaşarak payanda alabilirsiniz.

- İnternet sitesinin aksiyonlevselliğini ve performansını arttırmak kanalıyla sizlere maruz hizmetleri yetiştirmek,

Yeni veya müstamel binalarda görebileceğiniz yangın merdiveni hangi kriterlere için üretilir, yangın istanbul Yanggın kapısı fiyatları merdiveni standartları nelerdir kabil soruların semtıtlarını heves ediyor olabilirsiniz. İlgili merciler aracılığıyla pıtrakı bir şekilde denetimleri meydana gelen yangın merdivenleri betonarme yapılara bakarak çok henüz yavaş ve dayanıklı olan çelik malzemelerden üretilmektedir.

Kattaki konutların her birinin içinden bir yangın emniyet holünden geçilerek yangın merdivenine ulaşılıyor ise binanın umumi merdiveninin korunumlu olması vacip bileğildir.

Kaçış karınin kullanılmasına mezuniyet maruz merdivenlerde, basamağın kova hattındaki en yetersiz basamak kocaliği, konutlarda 100 mm’den ve öbür yapılarda 125 mm' den azca olanaksız. Her kaçış merdiveninin her dü nispetle cidar, korkuluk veya hızmaşte bulunması gerekir.

Yangın merdivenlerinin kullanıma şayan şekilde boş bulundurulmasından, yapı veya medarımaişetyeri sahibi ve yöneticileri sorumludur.

İzolasyonlu Yangın Baplarımız stabil başüstüneğu denli, şık bir görünüm katkısızlayabilmek sinein kullanılacağı mekana için bile dizayn edilebilir. Alfa Door yangın kapılarında kullanılan ürkü pas sistemi, yangın çabucak kapı hariçardan kilitli olsa dahi kaçışı esenlayacak şekilde mutasavvertır.

Yangın bapsı 120 dakikaya derece ısıya dayanıklıdır. Bunun nedeni ise imalatında kullanılan yanmayan hidrolik malzemelerdir. İmalatta kırmızıüminyum, hidrolik malzeme ve metal sac kullanılmaktadır. Bu iki madde ısıevet dayanıklı olmasını esenlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *